Винос сміття замовляли?

Ненавидите викидати сміття? Тоді просто оформіть підписку на нову послугу TrashDay і співробітники компанії зроблять все за вас!

Багато жителів Сан-Франциско не люблять викидати сміття. Ускладнюється цей процес тим, що всі побутові відходи перед виносом, підлягають обов’язковій сортування. Тобто папір ви виносите окремо, харчові відходи окремо і т. д. Іноді доводиться виносити до 3 контейнерів протягом дня, іноді — тільки один, тому що інші види відходів ви збираєте.

Вартість послуги складає від 5 до 13 доларів на тиждень. Тобто — від 20 до 52 доларів протягом місяця. Підсумкова вартість залежить від кількості відходів, яке ви надсилаєте на звалище.

Цікаво те, що клієнтів співробітники служби об’їжджають в післяобідній час. Тобто тоді, коли більшості міських мешканців немає вдома, т. к. одпі перебувають на роботі. Напрошується цілком резонне питання — на кого розрахований новий сервіс? Найімовірніше — на пенсіонерів, інвалідів, фрілансерів, які страждають дефіцитом часу, а також — співробітників компаній, що працюють у себе вдома.

Дорогувато, але іноді — дуже зручно. І головне — дозволяє уникнути зайвого нервування, яка є незмінною супутницею кожного процесу з виносу сміття.

Поділіться своєю думкою