Виготовлення значків: бізнес-ідеї виробництво, домашній бізнес, минимлаьные вкладення, для початківців

Звичай носити на тілі або одязі відмітні знаки існує з незапам’ятних часів. Звичайно, за час свого існування він значно змінився — значки зараз носять скоріше як дрібничку або прикраса, не переслідуючи мети підкреслити соціальний статус або належність до певного стану. Втім, в популярності вони нітрохи не збавили і як і раніше користуються великим попитом.

Виробники значків працюють за двома основним стратегіям. Перша — це виготовлення значків на замовлення. Особливою популярністю замовні значки користуються під час великих пікетів і демонстрацій, свят, в ході передвиборної кампанії. Друга стратегія — виготовлення значків з власним дизайном. Такі значки мають великий попит серед дітей і підлітків, які використовують їх в якості прикрас. Щоб підібрати популярний дизайн, потрібно бути в тренді: знати сучасні дитячі та підліткові руху і переваги.

Виготовлення значків — захоплюючий процес.

Найпопулярніша технологія виробництва — закачування, передбачає наявність спеціального обладнання. Верстат для закачування коштує від 10 до 50 тисяч рублів, залежно від виробника. Можна купити верстат, бувший у використанні — він буде коштувати в 2-3 рази дешевше. Також потрібно буде закупитися болванками значків — їх продають оптом від 100 штук. Для початку нам цього вистачить. За допомогою верстата вибраний принт наклеюється на значок і закочується в захисну плівку.

Таке виробництво не займе багато місця. Для верстата досить квадратного метра в кутку квартири, болванки і готову продукцію до реалізації можна зберігати в шафі (насправді, вистачить навіть невеличкої полички).

Проблеми можуть виникнути тільки з реалізацією, тому краще знайти клієнтів заздалегідь. Якщо ви хочете орієнтуватися на роботу по замовленням, доведеться потрудитися і самому запропонувати послуги різним фірмам і організаціям. Також допомагає контекстна реклама. Крім того, ви можете створити невеликий інтернет-магазин і приймати мережеві замовлення.

У другому випадку, коли ви робите значки з власним дизайном, потрібно буде співпрацювати з адміністрацією магазинів. Можливо, вони допоможуть вам підібрати ідеї принтів. Домовтеся з ними про пробної реалізації та повернення товару, якщо він раптом залежиться. Ймовірність, що вам відмовлять в цьому мінімальна.

Витрати на виробництво значків при грамотному виборі принтів або маркетингової роботі окупаються за пару місяців. Надалі бізнес приносить майже беззатратную прибуток.

Поділіться своєю думкою