Виготовлення ювелірних прикрас методом 3D-друку

Технології 3D-друку, який стрімко увірвалися в наше життя. Сьогодні новомодні принтери використовуються в багатьох сферах діяльності: з їх допомогою друкують посуд, сувенірні товари і навіть деякі гаджети. Тепер високотехнологічне обладнання використовується і в ювелірній справі. Перший подібний досвід був поставлений великої голландською компанією, і задумка виявилася більш ніж успішною.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ідея полягає в наступному: будь-який клієнт окресленої вище фірми має можливість зареєструватися на їх сервісі під назвою Zazzy і відчути себе дизайнером-ювеліром. Творці проекту стверджують, що готові надати будь-яку прикрасу замовнику за його ескізами. Тобто користувач сайту спочатку вибирає матеріал, з якого має бути виготовлений ексклюзивний аксесуар (золото, срібло або медична сталь), потім самостійно створює його начерк.

Менеджери сервісу відправляють малюнок фахівцям, які доводять його до досконалості і завантажують всі дані в 3D принтер, отримуючи на виході готове унікальний виріб високої якості. На перевірку виявилося, що «друкарський верстат» здатний видавати прикраси, які не поступаються за якістю і зовнішнім виглядом заводським.

Що ж стосується перспектив розвитку такого бізнесу в Росії, то вони очевидні. Наші співгромадяни не менше, ніж голландці люблять все дороге і ексклюзивне, так і фантазія у російських людей вкрай багата. Тому можна не сумніватися, що послуга 3D друку прикрас буде користуватися високим попитом у платоспроможною категорії населення.

Share your thoughts