виготовлення ящиків для собачих іграшок

Любителі домашніх тварин готові піти на багато чого, щоб зробити життя своїх чотириногих і пухнастих улюбленців максимально різноманітною. Сьогодні можна побудувати прибутковий бізнес на виготовленні собачих скриньки для іграшок.

Зовні ця конструкція нагадує міні-будку з невеликою норкою. З цієї норки собаки і витягують улюблені ними іграшки, вважаючи це заняття вкрай захоплюючим. Гру можна зробити ще більш цікавою. Для цього створені всі умови: верхня кришка скриньки відкриваються, щоб господар міг без праці закидати витягнуті з його надр іграшки назад. Таким чином, виходить цікавий кругообіг, здатна надовго захопити домашнього вихованця.

Проводяться собачі ящики з екологічно чистих матеріалів: в основі — дерево, в якості декоративного і одночасно захисного покриття — латексна фарба.

Подібні пристрої можна виготовляти і для представників сімейства котячих.

Бізнес-ідея належить креативної американку, яка давно і успішно продає ящики для собачих і котячих іграшок по 45 доларів за один виріб.

У Росії ця ніша повністю вільна, тому якщо активно зайнятися втіленням проекту в життя, можна заробити пристойний капітал в короткі терміни. Реалізовувати товар можна через соціальні мережі, тобто фінансових вкладень у рекламу та оренду приміщення не потрібно.

Можна виготовляти подібні ящики на замовлення. В цьому випадку їх слід робити персоналізованими, тобто вказувати на обробці ім’я та дані вихованця. Таким чином вартість виробу можна підняти ще вище.

Поділіться своєю думкою