Виготовлення виробів з паракорда

Паракорд — це дуже міцна мотузка, що складається з кількох нейлонових ниток. З цього матеріалу колись американські ВПС виготовляли стропи для парашутів. З відслужив свій вік плели мотузки браслети, які спочатку носили тільки військові, а потім вони отримали поширення й у простого народу. Сьогодні виготовлення браслетів та інших аналогічних виробів з паракорда може стати стабільно високим джерелом доходу для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Асортимент продукції може бути досить великим. Крім браслетів, високим попитом користуються паракордовые темляки для ножів, брелоки, чохли для смартфонів, собачі нашийники і навіть нагайки козацького типу. Все це виготовляється методом плетіння. Дизайн може бути найрізноманітнішим. Благо, на цю тему є безліч відеоматеріалів в мережі інтернет, і проблем з навчанням не буде.

Самі стропи для плетіння можна придбати в спеціалізованих армійських магазинах, а також в торгових точках, які продають туристичне спорядження. Замовити парпакорд різних відтінків можна і через Всесвітню павутину. Коштує він близько 20 рублів за метр.

На закупівлю вихідних матеріалів піде близько 1500 рублів. У цю суму входить не тільки сам паракорд, але і супутні атрибути, наприклад, армійські жетони, фастекси, замки для браслетів і т. д.

Вкладення мінімальні, тому окупити їх можна буде вже з продажу перших 3-х виробів. Головне — грамотно побудувати рекламну кампанію. Створіть власну групу в соцмережах, пропонуйте свою продукцію в спеціалізовані магазини і сувенірні лавки, і все обов’язково вийде!

Share your thoughts