Виготовлення візитних карток: бізнес-ідеї для чоловіків, виробництво, мінімальні влоежния, для початківців

Звичай використовувати візитні картки з’явився в Китаї в II-III столітті до нашої ери. Минуло вже чимало часу, але вони ще не втратили своєї актуальності. Візитками щодня обмінюються сотні тисяч людей по всьому світу. Тому попит на такий товар є завжди. І на цьому можна зробити непоганий бізнес.

Початковий капітал складе близько 100 000 рублів.

В першу чергу, це витрати на обладнання: персональний комп’ютер з програмним забезпеченням, друкарська машинка, різак для візиток, машинка для ламінування і витратні матеріали. До цього потрібно додати оплату оренди приміщення та витрати на електроенергію.

Озброївшись усім необхідним, можна починати. Мабуть, сама трудомістка частина роботи — пошук замовників. Отримати клієнти велику компанію дуже складно, тому на початковому етапі ми будемо орієнтуватися на дрібні і середні замовлення. Як правило, нашими клієнтам стануть:

 • індивідуальні підприємці, невеликі компанії;
 • приватні юристи, нотаріуси, представники креативного класу;
 • ті, хто хоче особисту візитку.
 • Кожне замовлення починається з виготовлення дизайну картки. Простіше всього навчитися працювати з програмами AdobePhotoshop і CorelDraw. На їх освоєння піде якийсь час, потім на виготовлення макета буде йти не більше години. Дизайн картки потрібно узгодити з замовником. Якщо його все влаштовує — ми переходимо до друку. На аркуші формату A4 вміщується 10 стандартних візиток. Надруковані картки потрібно розрізати, заламінувати і упакувати.

  Тираж середнього замовлення 100-500 візиток. За пару місяців ви можете придбати декілька постійних клієнтів і довести планку продажів до 1000-1500 карток в день.

  Важливо правильно вибрати цінову політику. Вона повинна стимулювати клієнтів купувати більшу кількість карток за одне замовлення. Рішення просте — чим більше візиток купує клієнт, тим нижче ціна за одну візитку. Середня ціна сотні карток — 400 рублів. Вартість тисячі візиток коливається в районі 2700-3000 рублів.

  Якщо ви зможете налагодити ринок збуту візиток і будете продавати по 1000 візиток в місяць, ваш щомісячний дохід складе не менше 30000 рублів. Частину отриманих грошей можна використовувати на рекламу. У нашому випадку найвигідніше використовувати контекстну рекламу — GoogleAdWords або Яндекс.Директ. Її особливість у тому, що вона показується тільки тим користувачам, які вже шукали щось подібне в інтернеті.

  Поділіться своєю думкою