Виготовлення вітражів

Вітражні картини дуже презентабельно виглядають в інтер’єрі, роблячи його унікальним і неповторним. Багато дизайнери давно взяли на озброєння цей прийом і активно ним користуються. Тому, пропонуючи послуги виготовлення вітражів, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вітражі поділяються на два основних типи: справжні (скляні) і імітацію (плівкові). Псевдовітражі вже встигли набриднути цільової аудиторії, і сьогодні різко зріс інтерес до високомистецької продукції з цього скла.

Потенційними клієнтами початківця бізнесмена є, в основному, приватні особи — власники квартир і заміських будинків, які планують ремонт і хочуть зробити своє житло ексклюзивним. Також рекламну кампанію треба націлити на рестораторів господарів приватних готелів і бізнес-центрів.

Комплект обладнання включає просторий стіл, верстат для свердління, шліфмашини, лобзики, склорізи, верстат для піскоструминної обробки, ломачи, муфельну піч і інший ручний інструмент. Також потрібно закупити саме різнобарвне скло, фольгу, флюс.

Штат майстерні складається з дизайнера, фахівця-скляра, маркетолога. Це мінімальний набір співробітників.

Рентабельність бізнесу, за різними даними, коливається від 20 до 31%. При грамотній рекламній кампанії окупити стартові вкладення можна за 1,5-2 роки роботи.

Share your thoughts