Виготовлення ватников для патріотів

Патріотичні настрої в нашій країні зростають у геометричній прогресії. Патріотизм сьогодні в моді, і на цьому можна непогано заробити, організувавши власне виробництво унікальної ватною одягу. Для початку необхідно знайти відповідне приміщення площею не менше 300 кв. м з опаленням, водопостачанням, вентиляцією і підключенням до високовольтної електромережі.

Далі слід зайнятися підбором кваліфікованих робітників. Для виробництва такого типу необхідно найняти технолога, двох кравців і менеджера з продажу. Щомісячні витрати на оплату праці персоналу складуть близько 150 000 рублів (за Московськими мірками).

Не обійтися і без придбання спеціалізованого обладнання: швейних машин, прасувального комплекту, конвеєра, технічного столу. Загальна вартість — близько 260 000 рублів (при покупці не менше одного примірника кожного виду техніки).

Один виріб — фуфайка або телогрейка — коштує не менше 2000 рублів. У місяць можна вільно продавати до 400 примірників. Таким чином, середньорічна прибуток складе не менше 9,5 млн. рублів.

Просування бренду допоможе реклама в інтернеті, на ярмарках і в будь-яких інших доступних джерелах.

Реалізовувати товар можна як роздрібному покупцеві, так і гуртовим клієнтам. Власники великих магазинів одягу із задоволенням пробують нові і цікаві напрями, тому проблем з пошуком партнерів виникнути не повинно.

Поділіться своєю думкою