Виготовлення термопанелей

Виготовлення теплоізоляційних матеріалів під час світової енергетичної кризи є високоприбутковим бізнесом. В цілях економії з кожним днем подорожчання енергоресурсів приватні особи і власники всіляких фірм, компаній, держустанов зацікавлені в максимальному підвищенні энергомичности. У цьому сенсі термопанелі є ефективним і довговічним утеплювачем, використання якого обходиться набагато дешевше, ніж коштує утеплення звичними, традиційними теплоізоляційними матеріалами.

Великим попитом користуються фасадні термопанелі на основі пінополіуретану або пінополістиролу.

Ці конструкції є надійним бар’єром, ефективно зберігає тепло і захищає будівлю від негативних природних впливів. В зимову холоднечу термопанелі надійно зберігають тепло всередині приміщення, а в літню спеку перешкоджають проникненню в будинок спеки.

Таким чином, термопанелі створюють ефект термоса.

Згідно з науковими дослідженнями, через стіни в холодну пору року йде до 45 % тепла. Термопанелі мінімізують цю втрату, повністю окупаясь за перший же опалювальний сезон. Крім цього сучасні клінкерні термопанелі, облицьовані клінкерною плиткою, мають прекрасний зовнішній вигляд.

Для організації дрібного бізнесу по виготовленню термопанелей потрібно приміщення площею 120 кв. м. та мінімум 7 робітників.

Початкові вкладення повинні становити не менше 1,4 млн руб.

Для виробництва потрібно придбати спеціальне обладнання:
· предвспениватель;
· бункер дозрівання;
· парогенератор;
· вакуумна установка;
· блокформы.

Мінімальною виробничою потужністю буде випуск 100 панелей за одну робочу зміну. В такому випадку початкові інвестиції можуть окупитися за 1-2 роки.
На початковому етапі становлення бізнесу облицювальний матеріал ви можете купувати, проте при розширенні виробничих потужностей буде вигідним освоїти виробництво клінкерної плитки.

Поділіться своєю думкою