Виготовлення та встановлення металевих воріт

Залізні загородження відрізняються міцністю, декоративністю і довго служать. При цьому встановлювати металеві огорожі та ворота досить просто. Якщо секції огорожі та стулки воріт невеликі, монтаж можна зробити самостійно. Усі загорожі мають схожу конструкцію, а ось зовнішнім виглядом відрізняються дуже сильно.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Види огорож і воріт з металу

Найбільш часто використовується профнастил для заборів: цей матеріал легкий, досить міцний, акуратний і швидко встановлюється. Огорожа з профнастилу виходить щільним і дуже закритим, але в поєднанні з кованими решітками або сіткою стає декоративним і частково прозорим. Так майструють і ворота, якщо треба надати їм легкості.

Все частіше з’являються огорожі з сталевого штахетника: монтуються швидко, чудово виглядають, додаткового догляду не потребують. Такі огорожі при грамотній установці служать десятиліття і завжди виглядають як нові. Вхідна група обшивається штахетником, як і огорожа, завдяки чому всі загородження виглядає гармонійно.

Багатьох приваблюють паркани ковані або зварні: крім високої міцності, вони мають декоративністю і встановлюються готовими секціями, що економить трудовитрати і час. Крім профільованого листа, паркани обшивають рівними сталевими аркушами, оцинкованими, з лазерною різкою. За способом обшивки вони не розрізняються, різниця тільки в декоративності і вартості.

Конструкція залізного паркану

Будь огородження має однакову конструкцію: несучий каркас і полотно. Каркас включає стовпи і поперечні лаги, але якщо ставиться кований паркан, лаги не використовуються. Для опор підходить металевий профіль, цементно-азбестові або залізні труби, бетонні стовпи, а також цегляні. Дерев’яні стовпи для залізних огорож практично не застосовуються, так як термін експлуатації у них різний.

Установка забору вимагає наявності наступних матеріалів та інструментів: ручного бура, будівельного шнура, щебеню, піску, цементу М500, виска і рівня, болгарки, зварювального апарату.

Share your thoughts