Виготовлення та встановлення квартирних міні-саун

Розслабитися в сауні і відволіктися від насущних проблем люблять дуже багато. Сьогодні вже зовсім не обов’язково відвідувати сторонні банні комплекси і спа-центри. Облаштувати міні-сауну можна навіть в умовах власної квартири. Пропонуючи такі послуги населенню, цілком реально зібрати пристойний стан в короткі терміни.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для квартирних умов найкраще підходять інфрачервоні сауни. Такі моделі досить компактні — їм вистачає місця на стандартному балконі, лоджії або навіть в коморі. Плюс, вони дуже економно споживають електроенергію.

Але незважаючи на всі переваги таких кабінок, наші люди більше прихильні до класичним варіантам з дерева (вільхи, липи, осики), функціонуючим від електропічки. Такі вироби продаються в готовому вигляді і збираються на зразок конструктора. Але їх цілком можна виготовляти своїми руками, докладно вивчивши технологію.

Щоб почати власний бізнес, придбайте необхідний мінімум інструментів — перфоратор, електричний лобзик, шуруповерт, молотки, ножівки і т. д. На це піде не більше 10 000 рублів. Собівартість середньої квартирної сауни — 35-40 тисяч рублів, а послуги з її виготовлення і установки оцінюються не менш ніж 80 000 рублів. Тобто, націнка мінімум удвічі. Змонтувати сауну в квартирі здатна бригада з 2-х робочих всього за 1-2 дні.

Таким чином, виконуючи 10 замовлень на місяць, можна легко отримувати до 350 000 рублів чистого прибутку.

Share your thoughts