виготовлення та продаж світиться мармуру

Мармурова плитка у всі часи вважається одним з найкращих дизайнерських трендів. Мармур в інтер’єрі виглядає дорого і презентабельно, його унікальна текстура приковує погляди і заворожує. Виробництво цього матеріалу сьогодні поставлено на потік, і щоб відкрити свій бізнес, необхідно чимось вигідно відрізнятися від конкурентів. Приміром, додати у вихідне сировину люмінесцентну крихту, здатну протягом дня накопичувати світло і опромінювати приємним сяйвом простір в темний час доби.

Світна плитка чудово підійде в якості настінного і підлогового покриття. З такого унікального мармуру можна виготовляти стільниці, кухонні фартухи і навіть сантехнічне обладнання (біде, ванни, раковини і багато іншого).

У дизайн присадибних ділянок відмінно впишуться люмінесцентні мармурові вазони і кашпо. А світиться садова доріжка — це просто знахідка!

Для запуску виробництва будуть потрібні мінімальні витрати. Достатньо мати в наявності близько 90 000 рублів.

Цих грошей вистачить для оренди цеху, закупівлі обладнання та сировини, проведення рекламних акцій, а також для отримання доступу до унікальної технології виготовлення світиться мармуру.

Середньомісячна прибуток при грамотній організації складе близько 100 000 рублів, тобто всі вкладення окупляться за 1,5 місяця.

Поділіться своєю думкою