Виготовлення та продаж струн для гітари

У нашій країні досить багато людей, захоплених музикою, а конкретно грою на гітарі. Тому гітарні струни — досить популярний і затребуваний товар. Виробництво цієї музичної атрибутики здатне принести підприємцю стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Бізнес з виготовлення струн практично повністю автоматизований, тому штат персоналу підприємства буде мінімальний. Головне — знайти хорошого постачальника для безперебійного отримання вихідної сировини.

Для реалізації проекту буде потрібно приміщення загальною площею 350 кв. м. Виробнича лінія складається з декількох агрегатів — закочувального верстата, мініатюрної газової печі, конвеєра, фрезерувального верстата. Також знадобляться дрібні інструменти і торгові стелажі. Для закупівлі обладнання потрібно виділити близько 350 000 рублів.

Гітарні струни виготовляються з пластика або сталі. Витрати на сировину залежать від того, який матеріал ви оберете. Наприклад, тонна пластику оцінюється в 10 000 рублів, а такий же обсяг металу коштує на порядок вище — не менше 25 000 рублів.

Продавати струни для гітари найвигідніше оптовим скупникам, які купують такий товар для подальшої реалізації більш дрібними партіями або в роздріб. Середній щомісячний дохід міні-заводу може доходити до 500 000 рублів (при продажу не менш 500 упаковок продукції). Якщо рекламна кампанія побудована грамотно, і налагоджені канали збуту, то терміни окупності проекту не перевищить 15 місяців.

Share your thoughts