Виготовлення та продаж штендеров

Зовнішня реклама вважається однією з найефективніших. Сьогодні рекламні плакати на ніжках (штендери) можна зустріти повсюдно. Незважаючи на затребуваність переносних стендів, компаній з виробництва цих рекламоносіїв вкрай мало, тому зайняти гідне місце в цій ніші не складе труднощів, навіть маючи на руках мінімальний стартовий капітал.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Класичний штендер являє собою раму з металу, до якої кріпиться панель з інформацією про те чи іншому виробнику, товари, послуги, знижки, акції і т. д. Сама панель також металева, а щоб зробити її яскравою і помітною для потенційних клієнтів, що використовують максимально бюджетний варіант — нанесення самоклеючої плівки.

Собівартість каркаса одного рекламного носія такого типу, іменованого в народі розкладачкою або куренем, дуже доступна. Зовсім не обов’язково виготовляти його своїми руками: заготівлю можна придбати в спеціалізованих компаніях по вартості в 13-15 доларів. Виробники таких виробів, як правило, враховують побажання клієнта і готові надати індивідуальний дизайн (форму і колір рами).

Щоб почати власний бізнес, слід знайти відповідного постачальника штендеров або найняти на роботу досвідченого зварника, який здатний оперативно виготовляти потрібні конструкції. Крім цього, знадобиться закупити оргтехніку — плоттер і спеціальний принтер, а також плівку для друку.

Забезпечити успішний старт здатна робота в тандемі з хорошим дизайнером, який допоможе розробити яскравий і запам’ятовується макет. На перших порах необов’язково навіть орендувати офіс, організувати бізнес можна прямо в умовах власного гаража або навіть квартири.

Як це ні парадоксально, але просунути рекламний носій в маси допоможе реклама! Вартість одного готового штендера починається від 120 доларів і може досягати 650 доларів. При цьому собівартість не перевищить 50 одиниць в американській валюті. Високий дохід, швидка окупність і приємні перспективи очевидні!

Share your thoughts