Виготовлення та продаж пакетованого трав’яного чаю

Трав’яні чаї — це натуральний природний продукт, що набирає популярність щодня. На виробництві чайного напою в пакетиках можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

По-перше, потрібно визначити, які рослини можна додавати в чай. До найбільш популярним відносять м’яту, смородину, мелісу, ромашку, календулу, деревій.

Для запуску міні-заводу необхідно придбати спеціалізовану виробничу лінію, бажано автоматичну. Такі агрегати здатні виробляти до 150 пакетиків чаю в хвилину.

Далі потрібно зайнятися пошуком постачальників вихідного сировини. Сьогодні існує величезна кількість компаній, що пропонують до продажу різні лікарські трави вже в готовому, сухому вигляді. Також за допомогою можна звернутися до сільських жителів.

Виробничий цех повинен бути обладнаний відповідно до вимог санепіднагляду: особливу увагу варто приділити монтажу систем вентиляції, каналізації, водо – і електропостачання.

В якості каналів збуту можуть виступати аптечні пункти, чайні магазини, інтернет-майданчики. Окупність цього виду бізнесу не можна назвати оперативної: всі витрати покриються не раніше, ніж через рік, але потім щомісячна прибуток в чистому вигляді може досягати 250 000 рублів.

Share your thoughts