Виготовлення та продаж наметів

Намети можуть бути різними — торговими, туристичними, кемпинговыми і т. д. Але кожен з цих видів користується стабільно високим попитом у тій сфері, для якої призначений. Виробництво наметів може стати прибутковим бізнес-проектом для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Намети можуть бути різних розмірів і форми, але конструкція їх практично ідентична. Вироби складаються з каркаса, тентового покриття із зовнішнього боку, внутрішнього шару і дна.

Якщо ви хочете організувати підприємство повного циклу, то потрібно обладнати відразу кілька цехів — окремо для виробництва кожного елемента. З обладнання необхідно придбати машину для виготовлення тентів, лінію екструзії, виробляє труби, агрегат для гнуття труб, машину для тканеплетения, пневматичний прес. Загальна вартість мінімального комплекту складе не менше 2 мільйонів рублів.

Орієнтовний стартовий капітал оцінюється в 7 мільйонів рублів. При налагоджених каналах збуту та можливості продажу близько 3000 виробів в рік за ціною від 1500 до 20 000 рублів, інвестиції можна окупити вже через 12-14 місяців.

Share your thoughts