Виготовлення та продаж ланцюгів протиковзання

Ожеледь і величезні кучугури — це, напевно, найстрашніше, що чекає автомобілістів з приходом зими. Далеко не кожному пощастило бути володарем потужного позашляховика. Для підвищення прохідності транспортних засобів сучасні автовласники використовують найрізноманітніші методи і конструкції, в тому числі ланцюга і ремені протиковзання, на виготовленні та продажу яких можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Докладну інформацію про те, як самостійно зробити антискользящую ланцюг, можна знайти в мережі Інтернет. Найпопулярніші моделі — це ланцюги з візерунком «драбинка», «соти» і «ромби». Підходять такі пристосування для коліс з будь-якими дисками. Вибирайте вихідні матеріали з високоякісної сталі, щоб не сумніватися в їх міцності.

Повноцінний комплект реально виготовити за 1,5-2 години при наявності належної вправності. Собівартість його не перевищує 1500 рублів. При цьому ринкова ціна, як мінімум, в 2 рази вище. Щоб знайти постійні канали збуту, необхідно провести хорошу рекламну кампанію. Якщо вийде організувати безперервний клієнтський потік, то всі вкладення в устаткування для бізнесу можна окупити буквально за місяць роботи.

Share your thoughts