Виготовлення та продаж козирків

Захисні козирки сьогодні можна зустріти буквально повсюдно, прогулюючись по міських вулицях. Дивно, але компаній, що займаються виробництвом цих корисних виробів, у Росії досить мало. Особливо гостро відчувається їх недолік в регіонах. Між тим, відкрити козырьковый бізнес можна без наявності значного стартового капіталу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно розуміти, що виготовляти козирки стандартних розмірів і успішно їх продавати не вийде. Необхідно спочатку знайти клієнта, взяти замовлення і виконати його за індивідуальними вимірами.

Козирки робляться дуже просто: за допомогою зварювального апарату збирається металевий каркас, а потім його обтягують обраним матеріалом — міцної непромокальної тканиною або пластиком. Собівартість одного виробу коливається в межах 3 тис. рублів. Продати ж його можна в кілька разів дорожче. Среднерозничная ціна встановилася на рівні 6000 рублів за кв. метр.

В якості виробничого цеху можна легко використовувати власний гараж, вагончик, сарай. Щоб зробити козирок, знадобиться не більше години часу. Тобто за повноцінний робочий день людина може виконати від 8 до 10 замовлень.

Щоб розпочати бізнес, необхідно мати в наявності агрегат для зварювання, міцну лінійку, ніж, степлер зі скобами, дриль, гумовий валик і фен. Якщо навичок зварювальника у вас не є, каркас можна замовляти у інших майстрів.

Просунути послуги допоможе реклама. Без неї сьогодні — нікуди, тому подбайте про наявність у бізнес-плані пункту про витрати на рекламну компанію.

Монтаж козирка займає 20-25 хвилин. Тому послугу установки можна пропонувати спільно з виготовленням. Складного в цьому нічого немає — достатньо двох пар міцних рук.

Перспективи у козыречного бізнесу величезні. Головне, встигнути зайняти цю нішу в межах свого міста.

Share your thoughts