Виготовлення та продаж іменних ложок

Щоб займатися бізнесом і отримувати стабільно високий дохід, необхідно шукати якісь нові шляхи і рішення, вигідно виділяючись серед конкурентів. Ідея гравіювання на металі існує вже дуже давно, але ось виготовляти іменні ложки ще мало хто додумався. А адже цей проект при правильному підході до його реалізації може стати дуже успішним!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ця бізнес-ідея підкуповує своєю простотою. Самостійно виготовляти ложки не потрібно закупити заготовки з харчової сталі можна у сторонніх виробників. Вам залишиться лише вигравіювати на них імена (за допомогою лазерного гравера) і виставити на продаж.

Щоб ложки добре продавалися, необхідно вибрати максимально підходяще місце з високою прохідністю. Ваша цільова аудиторія — це абсолютно всі люди, від дітей до пенсіонерів. Головне, щоб в точці торгівлі їх було багато. Площа буде мінімальною — не більш 5 кв. м.

Націнка на ложку з гравіюванням доходить до 100%. Прибуток залежить від кількості продажів. Для початку зробіть ложки з найпоширенішими іменами. Але не варто на цьому зупинятися: грамотна рекламна кампанія допоможе знайти індивідуальних замовників. Просувайте свої послуги в Інтернеті: створити особистий сайт, групи в соцмережах, і все обов’язково вийде!

Share your thoughts