виготовлення та продаж іграшок антистресових

Сучасний ритм життя приносить багато проблем навіть самим стресостійким громадянам. Боротися зі стресом сьогодні допомагають спеціалізовані іграшки, на виробництві яких можна побудувати прибутковий бізнес.

Перед запуском підприємства необхідно визначитися з його специфікою. Подумайте, чи буде це організоване виробництво від початку і до кінця, або ви тільки плануєте реалізацію продукції, без закупівлі виробничого обладнання. Варіантів може бути кілька. Іграшки-антистрес можна виготовляти у власному цеху з пошиву, а можна просто замовляти недорогі моделі у приватних швачок. Також можна налагодити оптові поставки з підприємств з пошиття.

Розглянемо перший, самий витратний, але і найприбутковіший варіант.

Для відкриття пошивочного цеху потрібно орендувати приміщення середньої площі. Його потрібно обладнати швейними машинами, клас яких залежить від масштабів планованого виробництва. Оптимально все-таки закупити професійні агрегати. Крім них потрібні будуть верстати для набивання та оформлення іграшок.

Не забудьте про витратних матеріалах. Вироби з бавовни і з натуральними наповнювачами коштують дорожче. Такі екземпляри купують, в основному, для дітей. Та й взагалі, дизайнерські іграшки ручної роботи цінуються дуже високо. Тому слід подбати про правильному підборі персоналу. Включіть в штат співробітників хорошого дизайнера і кількох професійних швачок.

Мінімальні вкладення становлять 100 000 рублів. При цьому окупність бізнесу — не більше 6 місяців. Зазвичай підприємець виходить на прибуток вже через 1 місяць, при цьому профіт досягає 300 000 рублів.

Поділіться своєю думкою