Виготовлення та продаж дров

Незважаючи на розвиток технологій, дров’яні печі і каміни продовжують своє існування у багатьох приватних будинках. Тому дрова — порубані на частини стовбури дерев, користуються стабільним попитом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Бізнес по виготовленню дров є сезонним, оскільки заготівлю стовбурів роблять взимку. Продавати ж дрова можна круглий рік, пік попиту припадає на холодну пору року.

З чого почати?

Потрібно розуміти, що не можна просто заїхати в ліс і рубати дерева. У цьому випадку вас чекає кримінальна відповідальність. Тому варто почати з того, щоб укласти договір з лісництвом і викроїти собі певну ділянку для вирубки дерев.

Але найбільш дешевий варіант — це домовитися з лісопилкою і викуповувати у них неліквідні стовбури за низькою ціною. Подібні дерева не підійдуть для розпилу під євровагонку, але цілком згодяться на дрова.

Як виготовити дрова?

Для виготовлення вам знадобляться спеціальні пристосування, такі як ланцюгові пили, палети, бензопили і т. д. Для заготівлі знадобиться близько шести осіб: двоє — розпилюють стовбури або валять ліс, ще пара робочих — з допомогою колунов ділить чурки на частини, інші — пакують дрова на палети або в спеціальні мішки, які провітрюються і не дають товару відволожитися.

Далі заготовлені дрова відправляють на сухий опалюваний склад і вже звідти реалізовують протягом усього року.

Як налагодити збут?

Ви можете запропонувати товар у великі торговельні мережі, ТЦ на виїздах з вашого населеного пункту, також можна розвішувати оголошення про продаж дров у приватних селищах і дачних кооперативах.

Share your thoughts