Виготовлення та продаж арбалетів

Виробництво арбалетів — один з самих незвичайних і тому перспективних видів бізнесу сьогодні. Ніша метальної зброї в нашій країні практично не зайнята, при цьому затребуваність виробів подібного типу зростає щодня. Дивно, але придбані людьми арбалети використовуються за прямим призначенням в рідкісних випадках. В основному, ця продукція розглядається в якості сувенірної. Тому можна без побоювань робити ставку на виготовлення дорогих ексклюзивних моделей.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На першому етапі необхідно отримати дозвіл на виробництво і реалізацію метальної зброї. Ваша продукція повинна ставитися до класу спортивного інвентарю, тобто мати силу натягу дуги не більше 43 кг (для арбалета) і не вище 27 кг (для лука). Тільки в цьому випадку ліцензію можна отримати без особливих проблем.

Цільова аудиторія підприємця-початківця досить велика, але вона підрозділяється на 2 основні групи:

  • клієнти, охочі купити арбалет в якості сувеніра;
  • клієнти, які планують використовувати арбалет як метального зброї.

Відповідно, для першої категорії важливий зовнішній вигляд товару, для другої — функціональність.

При виготовленні арбалета на замовлення слід виходити з деяких фізичних особливостей людини, який в майбутньому стане власником зброї. Серед важливих чинників — розмір ложа арбалета. Приміром, якщо рука людини в довжину 43 см, то ідеальне для нього ложі — 41 див.

Арбалети можуть бути з оптичним або відкритим прицілом. Перші зручні для стрільби по нерухомим об’єктам, другі — для полювання на диких птахів і тварин.

Як не крути, але левова частка клієнтів арбалетного магазину — це люди, які бажають придбати незвичайну зброю заради його мистецької цінності. Тому потрібно подбати про наявність в асортименті ексклюзивних моделей. Найбільший попит спостерігається на точні копії середньовічної зброї, що перебуває у королівських колекціях. Але і бюджетні арбалети не залишаться без уваги клієнтів. Тому розмір стартових вкладень безпосередньо залежить тільки від ваших уподобань і можливостей. Якщо інвестиції не занадто великі, робіть ставку на недорогі стандартні типи арбалетів, а якщо матеріальна база дозволяє, можна подумати про виробництві зброї класу люкс.

На перший погляд, така ідея може здатися занадто оригінальною. Але практика показує, що на ділі виготовлення арбалетів приносить стабільний дохід, і клієнти у хорошого майстра є завжди.

Share your thoughts