Виготовлення світних повітряних куль

Сьогодні на різних святах все частіше можна бачити в якості оригінального декору яскраві світяться гірлянди з повітряних кульок. На виробництві таких аксесуарів можна побудувати вигідний і високорентабельний бізнес, що не вимагає істотних вкладень.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Виготовлення куль з підсвічуванням труднощів не передбачає. Потрібно лише закупити вихідні матеріали — самі кульки, світлодіоди, батарейки у формі таблеток, скотч, гелій в балонах і запастися терпінням. Почати виробництво можна в домашніх умовах, без наймання персоналу. Один чоловік за наявності належної вправності цілком здатний виготовити до 60 кульок всього за годину роботи. З появою першої прибутку можна подумати про розширення компанії і вдатися до допомоги працівників зі сторони.

Клієнтів варто шукати серед закладів громадського харчування, торговців супутніми товарами, сувенірних і подарункових магазинів, фірм, що спеціалізуються на благоустрій вулиць, парків і т. д. Крім цього, можна пропонувати прикраси на весілля, корпоративи, ювілеї. Практика показує, що таких замовлень завжди достатньо.

Собівартість світиться кульки не перевищує 25 рублів. Виріб, накачане простим повітрям, буде коштувати при продажу вже 50 рублів. Кульки з гелієм в 3 рази дорожче. Таким чином, мінімальна націнка на товар становитиме 100%.

Share your thoughts