Виготовлення стеклофібробетона

Виробництво будівельних матеріалів — справа завжди прибуткове і швидкоокупне. На виготовленні стеклофібробетона можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основним виробничим сировиною у цій справі виступають простий бетон і армоване скловолокно. З такого матеріалу виготовляють прочнейшие будівельні плити та вишукані елементи декору.

Склофібробетон унікальний. Він легкий, надійний, простий в монтажі, негорючий, довговічний і чи є сейсмостійким. При цьому компаній, що займаються його виробництвом, дуже мало. Таким чином, ніша низкоконкурентна, і зайняти в ній гідне місце не складе праці.

Величезна кількість матеріалів, які розповідають про технології виробництва, можна знайти в мережі Інтернет. Але краще при можливості відвідати діючу будівельну фабрику і побачити все своїми очима.

Щоб обладнати виробничий цех, знадобиться від 300 до 500 000 рублів, в залежності від технології виготовлення, яку ви виберете. Обладнання можна купити подержаное — це допоможе заощадити бюджет.

В якості каналів збуту можна використовувати будівельні ринки і супермаркети, дизайнерські студії. Декоративні вироби з стеклофібробетона користуються великою популярністю у приватних покупців, обустраивающих власний будинок або квартиру.

У будь-якому разі, всі вкладення гарантовано окупляться за 2-3 місяці.

Share your thoughts