Виготовлення старовинних карет

Теслярство сьогодні цінується дуже високо. Дерев’яні вироби ручної роботи користуються попитом навіть незважаючи на їх високу вартість. Так, прекрасний бізнес можна побудувати на виготовленні аналогів старовинних різьблених карет.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В епоху автомобілів карети перетворилися в романтичний атрибут для фотосесій та прикрас міських вулиць, парків і скверів. У розважальній сфері такі вироби використовуються досить широко. Карета — товар штучний і дорогий. Талановитий майстер, виготовляючи в місяць 2-3 одиниці такого незвичайного транспорту, здатний забезпечити безбідне життя не тільки собі, але і своїй родині.

Якщо ви самі не володієте плотническими навичками, то ідею закидати не варто — можна найняти професіонала, а самому займатися пошуком клієнтів. У будь-якому випадку, вам знадобиться майстерня. Виготовлення сучасних карет відбувається із застосуванням високих технологій. Щоб старовинний транспорт пересувався з комфортом, на нього встановлюють автомобільні амортизатори, гальма та інші механізми. Звичайно, всі ці деталі вміло маскуються.

Вартість однієї готової карети починається від 12 000 доларів. Чим розкішніше примірник, тим дорожче ви зможете його продати. Пропонуйте ваші вироби туристичним компаніям, баз відпочинку, музейних комплексів, агентств з організації свят і т. д. Карети часто використовуються при зйомці фільмів. Але і приватні колекціонери не відмовляються від придбання подібних шедеврів. Так що цільова аудиторія початківця бізнесмена досить обширна!

Share your thoughts