Виготовлення СПА-подушок

Однією з найбільш примітивних і одночасно прибуткових «жіночих» бізнес-ідей можна назвати пошиття СПА-подушок. Цей проект ідеально підходить для домогосподарок і молодих мам в декретній відпустці. Жінка, посвящающаяся левову частку свого часу турботам про будинку і ведення господарства, знає не з чуток, як важливо іноді розслабитися і відпочити від справ насущних. Допомогти в цьому здатні унікальні СПА-подушки, які вже завоювали популярність у всьому світі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб виготовити корисний аксесуар, необхідно мати в наявності швейну машину та володіти базовими знаннями роботи на ній. Спочатку потрібно змайструвати яскраву наволочку, щоб залучити знімання цільової аудиторії нестандартним дизайном. В тканинну оболонку слід не забути вбудувати застібку (гудзики, блискавки, кнопки, липучки), щоб зручно було її наповнювати.

В якості наповнювача використовуються сухі кукурудзяні зерна, попередньо розігріті в мікрохвильовій печі. Зернятка кукурудзи чудово тримають температуру. Насолоджуватися приємним теплом можна без відриву протягом цілої години. Цього цілком достатньо для релаксу з користю для здоров’я. На практиці перевірено, що СПА-подушки полегшують симптоми мігрені, а також болі в спині і шиї.

Перші вироби доцільно запропонувати в якості подарунка друзям і знайомим, а вони вже сприятимуть пошуку інших клієнтів. Презентувати свою оригінальну продукцію можна за допомогою Інтернету. Для початку слід запастися кількома екземплярами, викласти фото подушок з привабливим описом в соціальних мережах, а потім просто чекати напливу клієнтів.

Конкурентів на території нашої країни у людей, які вирішили зайнятися таким видом бізнесу, практично немає, тому можна не сумніватися в рентабельності такого домашнього підприємства.

Share your thoughts