Виготовлення сонцезахисних штор

Якісна захист від сонця потрібно, як правило, в літній період часу, тому виробництво сонцезахисних штор можна вважати сезонним бізнесом. Для успішного старту необхідно мати невеликий капітал в 30 доларів. На ці гроші можна придбати спеціальне обладнання — різограф, а також вихідне сировину та витратні матеріали (плівковий поліетилен, двосторонній скотч, папір, фольгу тощо). Виготовлення сонцезахисних виробів неможливо без гарного праски, але цей побутовий прилад є в кожному будинку.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб виготовити найпростіші і недорогі шторки, різограф не потрібен. Цей агрегат застосовується у разі, коли є необхідність у виробництві ексклюзивних художніх виробів з малюнками та орнаментом. До речі, різні зображення можна наносити і за допомогою трафаретів.

За принципом штор можна виготовляти і красиві ширми на каркасі. Звичайно, собівартість подібних виробів вище, але і коштують вони в роздріб на порядок дорожче.

Найголовніше в будь-якому бізнесі — знайти клієнтів. У цьому допоможе реклама в Інтернеті, тематичних друкованих виданнях, а також оголошення, розвішані в місцях з великою прохідністю, наприклад, на зупинках. Успішно збувати товар можна, уклавши договір зі спеціалізованими магазинами, які реалізують вироби для дачі, саду та городу.

Share your thoughts