Виготовлення собачих будок

Власники заміських котеджів і дачних ділянок нерідко заводять домашніх тварин, а саме великих собак, які не тільки виконують функції кращого друга, але і прекрасно охороняють будинки від небажаних гостей. Щоб собаці комфортно жилося у вуличних умовах, їх господарі завбачливо встановлюють для своїх улюбленців зручні будки. Але не кожен здатний зробити собаче житло власноруч, тому сьогодні існують компанії, які займаються виготовленням та продажем будок для собак.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ця ніша низкоконкурентна, тому побудувати в ній прибутковий бізнес не складе праці.

Багато власників собак вважають тварин повноцінними членами своєї сім’ї і прагнуть створити для них максимально комфортні умови. Вони замовляють не тільки теплі і затишні будки великих розмірів, але і вольєри до них, щоб пес відчував себе вільно.

Щоб реалізувати собачий бізнес-проект, необхідно володіти теслярськими навичками і мати в наявності спеціалізований інструмент (пила, болгарку, шуруповерт, молоток, цвяхи, зварювальний апарат, краскопульт і т. д.)

Також необхідно запастися будівельним матеріалом (дерев’яні дошки, брус, утеплювач, шифер або черепиця, фарба тощо).

Собівартість однієї найпростішої собачої будки не перевищує 1000 рублів, при цьому продати її можна в 5-7 разів дорожче! Прибуток очевидна.

Приватних клієнтів у цьому бізнесі знайти зовсім нескладно. Швидше за все, через деякий час ви навіть не зможете встигати виконувати всі замовлення, і вам знадобляться помічники.

Прекрасним варіантом для розвитку бізнесу стане укладання договору з якимось собачим розплідником на серійне виробництво вольєрів.

Share your thoughts