Виготовлення слов’янських оберегів

Інтерес до слов’янської культури і традицій наших предків постійно зростає. Багато людей, віддаючи данина новомодним віянням, прикрашають свій будинок різноманітними тематичними аксесуарами: амулетами, обережними ляльками і т. д. На виготовленні такої оригінальної атрибутики можна побудувати прибутковий бізнес.

Значного початкового капіталу не потрібно: достатньо наявності мінімальних коштів на придбання витратних матеріалів. Для виготовлення оберегів у давні часи використовували всілякі підручні засоби: тканина, нитки, солому та сіно, дерев’яні обрізки, кістки та інше доступне сировину.

Кожна лялька і кожен амулет мали власну історію і призначення. Приміром, лялечка-травниця була покликана берегти від різних хвороб, а лялечка-крупеничка підтримувати матеріальний достаток у домі. Тому перед початком роботи непогано би простудіювати кілька томів спеціалізованої літератури.

Техніку освоїти нескладно: обереги, найчастіше, виготовляються за допомогою різних способів плетіння, зав’язування вузликів і т. д. З такою роботою здатний впоратися навіть дитина — по-дитячому кутасті вироби виглядають ще більш натурально і викликають довіру, адже саме так ми, в більшості випадків, уявляємо собі прикраси з минулого, що мають містичний характер.

Домашні обереги можна спочатку дарувати друзям та знайомим, розповідаючи при цьому про своє ремесло. Традиційні слов’янські ляльки вважаються ходовим товаром на класичних російських ярмарках. Ну і, звичайно, не обійтися без Інтернету — створивши власну групу в соціальній мережі, можна привернути увагу широкої цільової аудиторії.

Якщо ви комунікабельні, а від ваших рукотворних шедеврів віє приємною енергетикою, то замовлення можна буде отримувати щодня без особливих зусиль.

Поділіться своєю думкою