Виготовлення слінгобус

Молоді матусі сьогодні з інтересом ставляться до будь-яких нововведень у сфері дитячих розваг і з задоволенням пробують щось нове. Слінгобуси стають незмінним аксесуаром, на виготовлення якого можна побудувати цілком прибутковий бізнес.

Треба сказати, що слінгобуси — річ багатофункціональна. Це і яскраве прикраса на шиї мами, і цікава іграшка для малюка, і прекрасний масажер для ясен дитини в період, коли ріжуться зубки.

Для виготовлення слінгобус застосовуються тільки природні матеріали: дерево, бавовняні нитки і т. д. Зробити своїми руками такий аксесуар може кожна людина, який володіє прийомами в’язання гачком і багатою фантазією.

Щоб почати свою справу, майбутньому бізнесмену знадобиться кілька тисяч рублів на придбання витратних матеріалів: яскравих ниток, дерев’яних намистинок різних розмірів, гачків.

Нерідко жінки просять виготовити м’які слінгобуси: в цьому випадку замість дерев’яних кульок застосовують поролон або синтепон.

Ціна матеріалів на одну прикрасу — 200-250 рублів, а на його виробництво знадобиться 2-3 години. Готове ж виріб коштує не менше 700 рублів. Реалізовувати продукцію ручної роботи можна через інтернет. Щомісячна прибуток залежить від кількості виготовлених слінгобус та їх собівартості.

У середньому дохід рукодільниці досягає 20 — 30 000 рублів.

Поділіться своєю думкою