Виготовлення СІП-панелей

У наш час глобальної кризи енергоресурсів, постійного підвищення тарифів на енергоносії, особливе значення має перехід на енергозберігаючі технології. Саме тому постійно зростає попит на будівництво так званої північноамериканської технології.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цей тип будівництва вперше був застосований в Канаді, яка відразу після Другої світової війни змушена була вирішувати проблему масового будівництва житла для емігрантів, хлинули в країну з держав, що сильно постраждали від війни. Зводити потрібно було недорогі будинки в найкоротші терміни. І канадці з успіхом вирішили проблему. Вони стали зводити житло із СІП-панелей.

СІП-панелі в перекладі з англійської означає: конструктивна теплоізольована панель, по-іншому її ще називають сендвіч-панель. Складається вона з трьох шарів: середній шар — утеплювач, з двох сторін скріплений листами OSB.

У чому ж перевага СІП-панелей? Стіни з них надзвичайно теплі. Дім із СІП-панелей порівнюють з термосом: вони забезпечують мінімальні тепловтрати, тому опалення канадського будинку обходиться в кілька разів дешевше, ніж прогрів цегельних чи блочних будинків.

Завдяки тонким листами, будинок отримує на 30% більше корисної площі, що дорівнює практично цілої житловій кімнаті.

СІП-панелі створюються з сучасних матеріалів, яким не страшна корозія, гниття, їх не може вразити грибок, вони володіють високими звукоізоляційними якостями. Стійкі до атмосферних і зовнішніх впливів, витримуючи урагани, торнадо, землетруси.

І що не мало важливо, конструкція панелей дає можливість зводити будинки в дивно короткі строки. Так житловий будинок площею в 50 квадратних метрів зводиться не більше ніж за пів місяця. При цьому будівництво обходиться набагато дешевше з-за малої ваги панелей, що не вимагає використання важкої спецтехніки. Так, 11 кв м СІП панелі важить 20 кг, при тому, що такий же обсяг цегли важить близько півтонни.

Ці якості привертають до себе увагу все більшого і більшого числа росіян. До того ж виробництво СІП панелей нескладна, нетрудомістке і недороге. Тому бізнес з виробництва СІП панелей досить перспективний і рентабельний. Володіючи початковим капіталом у сумі півмільйона рублів, основна частина якого піде на закупівлю виробничої лінії і сировини, а також оренду мінімум 200 кв м для цеху, цілком можна починати організовувати виробництво з випуску СІП панелей.

Випускаючи 50 панелей за зміну, при 100% реалізації продукції окупається дане виробництво в перший же місяць роботи.

Share your thoughts