Виготовлення СІП-панелей

У наш час глобальної кризи енергоресурсів, постійного підвищення тарифів на енергоносії, особливе значення має перехід на енергозберігаючі технології. Саме тому постійно зростає попит на будівництво так званої північноамериканської технології.

Цей тип будівництва вперше був застосований в Канаді, яка відразу після Другої світової війни змушена була вирішувати проблему масового будівництва житла для емігрантів, хлинули в країну з держав, що сильно постраждали від війни. Зводити потрібно було недорогі будинки в найкоротші терміни. І канадці з успіхом вирішили проблему. Вони стали зводити житло із СІП-панелей.

СІП-панелі в перекладі з англійської означає: конструктивна теплоізольована панель, по-іншому її ще називають сендвіч-панель. Складається вона з трьох шарів: середній шар — утеплювач, з двох сторін скріплений листами OSB.

У чому ж перевага СІП-панелей? Стіни з них надзвичайно теплі. Дім із СІП-панелей порівнюють з термосом: вони забезпечують мінімальні тепловтрати, тому опалення канадського будинку обходиться в кілька разів дешевше, ніж прогрів цегельних чи блочних будинків.

Завдяки тонким листами, будинок отримує на 30% більше корисної площі, що дорівнює практично цілої житловій кімнаті.

СІП-панелі створюються з сучасних матеріалів, яким не страшна корозія, гниття, їх не може вразити грибок, вони володіють високими звукоізоляційними якостями. Стійкі до атмосферних і зовнішніх впливів, витримуючи урагани, торнадо, землетруси.

І що не мало важливо, конструкція панелей дає можливість зводити будинки в дивно короткі строки. Так житловий будинок площею в 50 квадратних метрів зводиться не більше ніж за пів місяця. При цьому будівництво обходиться набагато дешевше з-за малої ваги панелей, що не вимагає використання важкої спецтехніки. Так, 11 кв м СІП панелі важить 20 кг, при тому, що такий же обсяг цегли важить близько півтонни.

Ці якості привертають до себе увагу все більшого і більшого числа росіян. До того ж виробництво СІП панелей нескладна, нетрудомістке і недороге. Тому бізнес з виробництва СІП панелей досить перспективний і рентабельний. Володіючи початковим капіталом у сумі півмільйона рублів, основна частина якого піде на закупівлю виробничої лінії і сировини, а також оренду мінімум 200 кв м для цеху, цілком можна починати організовувати виробництво з випуску СІП панелей.

Випускаючи 50 панелей за зміну, при 100% реалізації продукції окупається дане виробництво в перший же місяць роботи.

Поділіться своєю думкою