Виготовлення штучного снігу

Сьогодні штучний сніг часто застосовують на різноманітних святкових заходах, корпоративах, днях народження, весіллях і т. д. Його дуже зручно використовувати в якості декоративного елементу, так як він абсолютно безпечний для здоров’я, не залишає слідів і не тане, на відміну від свого справжнього прототипу. І на виробництві такого снігу можна побудувати прибутковий бізнес.

Як організувати виробництво?

Для виготовлення штучного снігу необхідно придбати рідкий концентрат або спеціалізований порошкоподібний складу. Виробляють такий, як правило, за кордоном.

Якщо вихідна сировина змішати з водою у певних пропорціях, воно тут же змінює консистенцію і збільшується в обсягах в сотню разів. Саме так і отримують штучний сніг. Зберігається готовий продукт кілька діб в ідеальному вигляді, потім починає сохнути і зменшуватися. Але якщо до цієї речовини знову додати води, то воно повернеться до первісного привабливому зовнішньому вигляду.

Якщо хочете зробити використання штучного снігу більш масштабним і, відповідно, високооплачуваним, можна придбати спеціалізовану снігову гармату.

Найдешевша установка коштує близько 150 000 рублів, найдорожча — понад мільйон рублів.

Ціна безпосередньо залежить від продуктивності. Подібні агрегати часто використовують на гірськолижних схилах. За допомогою такого генератора можна оперативно наместі снігові замети, створити ефект падаючих сніжинок, хуртовини і т. д. Також необхідно знати, що для снігових гармат потрібен спеціалізований концентрат, який проводиться сьогодні в США.

Поділіться своєю думкою