Виготовлення штучного бурштину: бізнес-ідеї для початківців, минимлаьные вкладення, виробництво, домашній бізнес

Звичний нам лимонно-жовтий або червоно-коричневий «камінь» не відноситься до мінералам, а складається з різних смол. Незважаючи на ці тонкощі, бурштин — улюблена прикраса жінок. А ось штучний бурштин дешевше і не поступається за красою натурального.

З бурштину робили прикраси, шкатулки, картини і стіни певною Бурштинової кімнаті. З його штучної копії виготовляють мозаїчні картини, підвіски, брелоки, браслети і фігурки. Бурштин залишається на піку моди, тому бізнес на ньому може принести непоганий прибуток.

Є кілька способів отримати штучний бурштин.

У першому випадку необхідно з 1 частини скипидарної смоли і білої каніфолі і 2 частини шелаку. Збільшувати співвідношення інгредієнтів не рекомендується: надлишок скипидарної смоли призведе до зайвої м’якості вироби, а шелаку і каніфолі — до його ламкості. Насиченість кольору безпосередньо залежить від інтенсивності нагріву шелаку.

Візьміть жерстяної посудину з подвійними стінками, заповніть їх маслом і розплавте смолу. Після цього додайте шелак — він розм’якне і з’єднається зі скипидаром. У підсумку, вийде біла густа маса, яка згодом ставатиме прозоріше. Каніфоль розтопіть в окремій посудині і влийте його в масу, коли вона стане прозорою. Коли суміш стане максимально рідкої, відлийте з неї необхідні фігурки.

Маса розчиняється в спирті, але не пошкоджується водою. Тим не менше, виготовлений таким способом бурштин неміцний і підійде для речей, які не використовуються щодня — наприклад, для сувенірів.

У другому способі використовується желатин, який засипається в ванночку за формою деталі. Коли він підсихає, зверху посипається блискітками із слюди золотавого і жовтого кольору, а шар заливається другою частиною желатину. Нашарування повторюється стільки разів, скільки необхідно для формування виробу. Коли маса підсихає, її покривають розчином клею — безбарвним або пофарбованим у вишневий відтінок.

Виготовляйте прикраси, кулони у вигляді знаків зодіаку або з іменами. В залежності від виду хенд-мейду ви зможете заробити в місяць від 3 до 10 тисяч рублів. Початкові витрати — покупка інгредієнтів і форм — оцінюються в 10 тисяч.

Поділіться своєю думкою