Виготовлення шпаківень

Всі, кому вдалося застати часів СРСР, добре пам’ятають, що в школі на уроках праці постійно змушували робити шпаківні. Ці будиночки для птахів були практично в кожному дворі. Сьогодні ж ця тенденція поступово йде в минуле — школярі шпаківень не роблять, значить, прийшов час зайнятися їх виготовленням підприємцям-початківцям.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Кому-то ідея може здатися абсурдною і безперспективною. Насправді ж, цільова аудиторія бізнесмена досить обширна. Шпаківні з задоволенням купують щасливі власники приватних домоволодінь, а також дачних ділянок. Дуже багато встановлюють на присадибних територіях дерев’яні пташині гнізда, іноді і в кількох примірниках.

Щоб реалізувати проект, не потрібно значного стартового капіталу — початковий матеріал (деревина) і набір теслярських інструментів коштують недорого. Найцікавіше — це рентабельність бізнесу з виготовлення шпаківень. За найскромнішими підрахунками, її показники доходять до 100%. А якщо будиночок ще й має оригінальний дизайн, незвичайний зовнішній вигляд, то рентабельність може досягати 200%. Вигода очевидна!

Звичайно, не факт, що виготовлення шпаківень буде приносити нечуваний прибуток, але в якості додаткового джерела доходів цей варіант прекрасний!

Share your thoughts