Виготовлення сходів

Металеві та дерев’яні сходи завжди вкрай затребувані. Сходові конструкції використовуються як для облаштування внутрішнього інтер’єру будинків і квартир, так і для зовнішнього застосування. На виготовленні сходів можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для успішного старту достатньо мати початковий капітал у розмірі 300-400 000 рублів. Цієї суми вистачить, щоб орендувати приміщення (150-200 кв. м.), закупити матеріали, провести рекламну компанію і оплатити працю працівників за перший місяць.

Якщо планується виготовлення сходових конструкцій з дерева гвинтового або маршового типу, потрібно закупити спеціалізоване обладнання: циркулярну пилу, шуруповерт, якісну ножівку, перфоратор, подовжувач для підключення до електроживлення.

Для металевих сходів знадобиться інший набір інструментів: болгарка, зварювальний апарат, різак, дриль, фрезерний верстат та інші дрібні слюсарні приналежності. Для складання виробів знадобляться спеціальні столи і струбцини.

Сходове підприємство не обійдеться без допомоги хорошого дизайнера, тому приділіть особливу увагу пошуку працівника з високою кваліфікацією. Привабливий зовнішній вигляд готової сходи — це 80% успіху і гарантія того, що нові клієнти будуть приходити до вас вже за допомогою «сарафанного радіо». А на перших порах необхідно зробити фірмі якісну рекламу у всіх можливих джерелах.

Робити сходи можна як за шаблонами, так і за індивідуальними замовленнями. Друга послуга затребувана більше всього, так як запити кожного клієнта свої і вони залежать безпосередньо від форми і розмірів приміщення, в якому планується облаштувати сходи ручної роботи.

Послуги таких компаній користуються попитом круглий рік, оскільки основна частка замовлень — це внутрішньобудинкові сходові отвори. Тому можна не побоюватися, що якийсь період часу буде затишшя і рентабельність бізнесу впаде.

Share your thoughts