Виготовлення шезлонгів

Шезлонг — незамінний атрибут не тільки пляжного, але і дачного відпочинку. На виготовленні такого роду продукції можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Переваг у сучасних шезлонгів маса. До них відносяться легкість, мобільність, простота установки і демонтажу, комфорт при використанні, довговічність, стійкість до впливу вологи і температурних перепадів, естетичний зовнішній вигляд.

Шезлонги поділяються на кілька різновидів — монолітні, монолітні зі вставками, портативні і на металевій основі. Найбільше популярні вироби, в основу яких покладено дерево. Для виготовлення таких потрібно закупити вихідна сировина (дошки, бруски, шпаклівку по дереву, фарбу) і набір інструментів: дриль зі свердлами, електропилу, косинець, маркери, викрутки, молотки, рулетку, рашпіль, наждачку, латунні шурупи і саморізи, кріпильні елементи.

Самостійно виготовити шезлонг може будь-яка людина, що володіє примітивними теслярськими навичками. Якщо таких немає, але дуже хочеться навчитися, це зробити не складе праці — в Інтернеті є безліч навчальних матеріалів на цю тему. Там же можна відшукати відеоролики і статті по виготовленню брезентового шезлонга на алюмінієвому каркасі.

Знайти клієнтів на такий товар буде нескладно. Дайте оголошення у всіх можливих джерелах, спробуйте налагодити співпрацю з тематичними торговими очками, відкрийте власний інтернет-магазин (сайт, групу в соцмережі і т. д.). Дійте, і результат не змусить себе чекати!

Share your thoughts