Виготовлення шапок-шарфів

Ідея такого бізнесу прийшла до нас з-за кордону. Дивно, але подібний проект вдалося запустити і реалізувати 14-річної американки! Дівчинка-підліток завжди захоплювалася рукоділлям, і ось в один передріздвяний вечір їй в голову прийшла чудова ідея щодо створення теплих шапочок, які плавно переходять в шарф.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Перші комплекти юна майстриня роздарувала по родичам і знайомим. Вироби виявилися настільки популярними, що «сарафанне радіо» спрацював миттєво, і вже через тиждень на дівчинку налетіла купа замовлень!

Зрозумівши успішність своєї ідеї, Сенді Роуз Завгрен (саме так звуть успішного підприємця-тинейджера) відкрила власний Інтернет-магазин і зайнялася просуванням свого винаходу в соціальних мережах. Вартість одного ексклюзивного предмета гардероба, пошитого на замовлення, становила на той момент близько 30 доларів.

Незабаром замовлень стало так багато, що Сенді довелося звернутися за допомогою в найближчі ательє, так як сама вона з обсягом робіт вже не справлялася. Сьогодні дівчинка значно підросла, але шиття шапок-шарфів за її викрійками триває.

Звичайно, можна сказати, що це сезонний бізнес. Але вихід завжди є! Потрібно лише налагодити збут оригінальних виробів в країни з холодним кліматом, і дохід стане цілорічним!

Share your thoughts