Виготовлення саші

Саші — це невеликий мішечок, наповнений ароматними травами, спеціями, прянощами. Основна територія використання цих виробів — це шафи для зберігання одягу, взуття і білизни, в яких потрібно підтримувати приємний аромат. На виготовленні саші сьогодні можна побудувати прибутковий бізнес з мінімальним стартовим капіталом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Насамперед визначтеся з можливими каналами збуту. Саші активно реалізують магазини косметики та парфумерії, торгові точки з товарами для будинку, сувенірні лавки, магазини східних товарів і т. д. Також дані вироби відмінно продаються через Інтернет. Цільова аудиторія досить широка, тому при належній якості продукції проблем з її збутом виникнути не повинно.

Набір обладнання для виготовлення ароматних мішечків в домашніх умовах мінімальний. Для пошиття потрібно придбати хорошу швейну машинку і розкрійний стіл. Загальна вартість — не більше 25 000 рублів. Інгредієнти для саші обирають найрізноманітніші. Головне, щоб кожен компонент зберігається в окремій ємності, і аромати не змішувалися. Заготовте велику кількість ефірних масел, сухих кореневищ і суцвіть рослин, шматочки добре висушених фруктів, запашні спеції і т. д. Для виготовлення саші широко використовують корицю, ваніль, майоран, лаванду, акацію, базилік, м’яту, материнку, чебрець, фіалку, ялівець, імбир, рожеві пелюстки, цитрусову цедру і т. д.

Рецепти заповнення чохлів для саші в широкому розмаїтті представлені в Інтернеті. Експериментуйте, змішуйте аромати, добирати варіанти, які вам подобаються найбільше. Врахуйте, що для виготовлення мішечка підходять тонкі, натуральні тканини, які безперешкодно пропускають запахи, але не дають висипатися інгредієнтів.

Середня вартість одного саше становить 100-150 рублів. Термін дії триває від 1 місяця до 2-х, після чого буде потрібно утилізувати мішечок, замінивши його новим.

Share your thoughts