Виготовлення рибальської волосіні

Прозора волосінь — одна з основних риболовних снастей. Нею не тільки обладнують вудки, але і використовують для плетіння мереж. Товар цей дуже популярний, тому організація власного виробництва волосіні може стати відмінним бізнес-проектом.

Звичайно, конкуренція в цій сфері висока, подібних товарів на ринку достатньо. Але можна обійти конкурентів, якщо запропонувати унікальний продукт нижче ринкової вартості. Наприклад, можна зосередитися на виготовленні посиленою ліски, призначеної для лову великої риби в зимовий період. Ця продукція коштує сьогодні недешево, і покупець обов’язково зверне увагу на більш конкурентну вартість.

Для успішного старту потрібно приміщення площею 300 кв. м. Його необхідно оснастити спеціалізованим обладнанням: сушильною камерою, верстатом для плетіння, машиною для намотування, дозатором, агрегатом для нарізання, стрічковим конвеєром, декількома наборами дрібних інструментів. Загальна вартість обладнання починається від 250 000 рублів. Для обслуговування кожного апарату знадобиться фахівець. Штат міні-заводу повинен включати технолога, різноробочих, нарізувача, ливарника, менеджера, прибиральницю і вантажника.

Звичайно, не обійтися без хорошої реклами. Почати варто з маркетингу в Інтернеті. Створіть власний сайт, постійно оновлюйте інформацію на ресурсі, пропонуйте потенційним клієнтам знижки та промо-акції. Також до реклами слід підключити місцеву пресу, радіо і телебачення.

Основна цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це спеціалізовані торгові точки з рибальськими товарами. Якщо ви зможете запропонувати реально якісний продукт, то попит на нього, безумовно, буде. Продаж готової ліски доцільно здійснювати оптовими партіями на суму не менше 30-35 тисяч рублів. Якщо ви зможете реалізовувати щомісяця 6-8 таких партій, то стартові вкладення в розмірі 2 мільйонів рублів цілком реально окупити вже через рік роботи.

Поділіться своєю думкою