Виготовлення рукавичок з підігрівом

Морозними російськими зимами традиційні рукавиці і рукавички не завжди бувають ефективні. На зміну їм поступово приходить одяг для рук з підігрівом, на виготовлення якої можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно відзначити, що конкуренція в цій виробничій сфері мінімальна, і зайняти гідне місце в бізнес-ніші підприємцю не складе праці. Але важливо володіти певними знаннями з галузі електротехніки та фізики.

Щоб рукавички справно функціонували, можна вбудовувати в них мініатюрні акумулятори, але і звичайні батарейки теж досить ефективні, хоча служать вони трохи менше. Конструкція рукавичок оснащується невеликим нагрівальним елементом. Розташовують його, як правило, з зовнішнього боку, і щоб виріб було естетично привабливим, нагрівач маскують і декорують.

Для відкриття невеликого виробничого цеху знадобиться близько 300 000 рублів. Сьогодні для виготовлення рукавичок з підігрівом існують спеціальні автоматизовані лінії. Обладнання, яке випускає до 300 пар виробів на добу, коштує не менше 120 000 рублів.

Одна одиниця товару оцінюється в 800-1000 рублів. Дизайнерські молодіжні моделі коштують близько 1500 рублів. При гарній реалізації можна отримувати не менше 100 000 рублів чистого прибутку щомісяця. Просунути рукавички на ринок допоможе реклама, тому не скупіться при фінансуванні маркетингової стратегії.

Share your thoughts