Виготовлення ростових ляльок

Ви у пошуках ідей для бізнесу з невеликим капіталовкладенням, великою віддачею, не вимагає покупки або оренди спеціального приміщення? Тоді ідея виготовлення ростових ляльок вас може зацікавити.

В наші дні традиційні форми реклами сильно надокучили, на них вже практично ніхто не звертає уваги. Актуальні нетрадиційні рекламні акції, яскраві та видовищні. Саме тому організатори рекламних кампаній часто стали звертатися до використання ростових ляльок, які в умовах міста завжди привертають до себе увагу всіх перехожих.

Підтанцьовуючи, смішно рухаючись, виконуючи популярні пісні та примовки, учасники рекламної акції роздають флаєри, беруть участь в промо-акціях, привертають увагу до проходить заходу.

Дитячі свята справить більше враження і надовго запам’ятаються, якщо в них беруть участь великі живі ляльки, популярні персонажі казок і мультфільмів. Міські заходи, виставки та корпоративи також завжди прикрасять вдало задіяні ростові ляльки. У теплу пору року фотографи організовують у парках і місцях відпочинку населення фотосесії з ними, користуються великою популярністю.

Організація бізнесу з пошиття ростових ляльок

Організувати бізнес з виготовлення ростових ляльок нескладно. Все виробництво може бути налагоджене в умовах міської квартири. Однак без фахівців — дизайнерів і швачок — бізнесменові не обійтися. З спеціального обладнання необхідно буде придбати професійну швейну машину.

Матеріали для виготовлення ляльок закуповуються цілеспрямовано для однієї конкретної моделі. При цьому вони в обов’язковому порядку повинні бути надміцними і зносостійкими в розрахунку на багаторазове використання. Слід застерегти: не економте на матеріалах і фурнітурі — ляльки повинні вийти яскравими і помітними, що привертають увагу і запам’ятовуються. Таким чином кожна ваша лялька стане найкращою рекламою вашого бізнесу.

Рентабельність бізнесу

Середня вартість ростової ляльки становить близько 300 доларів. Ексклюзивна модель може коштувати до 500 доларів. Таким чином, всі початкові капіталовкладення окупаються протягом перших двох-трьох місяців.

Майте на увазі: найбільший прибуток можна отримати від продажу виготовлених вами ляльок, а від здачі їх в оренду. В такому випадку ви повинні створити базу найбільш затребуваних, але в той же час, по можливості, унікальних образів. Для залучення клієнтів і розвитку бізнесу велику роль поряд із співпрацею з рекламними компаніями, організаторами промо-акцій, міських і дитячих свят, організаторами виставок і конкурсів, може зіграти створення власного інтернет-сайту, де будуть опубліковані фото всіх ляльок, обговорені умови їх оренди і продажу.

Головне не забувати: ростова лялька — це завжди веселощі, море емоцій і радість для всіх!

Поділіться своєю думкою