Виготовлення рекламних наклейок

Наклейки з рекламою — відмінний спосіб просування будь-якого бренду. Такі рекламні носії зустрічаються повсюдно і користуються стійким попитом у власників різного роду бізнесу. На виробництві самоклеїться реклами можна отримати чималий прибуток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В асортимент продукції вашого невеликого підприємства можуть входити наклейки різних категорій — не тільки рекламні, то також гарантійні (захищають продукцію від розтину) і сувенірні. Практика показує, що найбільш популярна послуга виготовлення невеликих наклеєк з логотипами певних компаній.

Після оформлення ІП та оренди офісу займіться придбанням обладнання. Потрібні ПК і хороший високопродуктивний принтер. Якщо форма вашої продукції буде незвичайною, то доведеться додатково придбати бумаговырезальный верстат. Повний комплект обійдеться в 100 — 120 тисяч рублів.

Робота будується наступним чином: клієнт робить замовлення, ви відповідно до його побажань розробляєте макет для друку, а потім роздрукуйте його на спеціальному папері. Все просто!

Мінімальний тираж етикеток з логотипом (100 штук) коштує не менше 1000 рублів. Знаходячи всього 10 замовників щомісячно, ви зможете заробляти від 100 тисяч рублів. Плюс, ще деяку суму можна буде отримувати з більш дрібних замовлень. Таким чином, стартові вкладення в розмірі 200 000 рублів окупляться вже через 1,5-2 місяці.

Share your thoughts