Виготовлення прикрас з полімерної глини

Ручна робота сьогодні цінується дуже високо. Не дарма ж останнім часом рукоділля стає не просто захопленням, але і відмінним інструментом для заробітку хороших грошей. Так, вкрай прибутковою бізнес-ідеєю може стати виготовлення біжутерії з полімерної глини.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пластика (полімерна глина) — унікальний за своїми властивостями матеріал. Вона податлива в роботі, як пластилін, а по міцності після затвердіння під впливом високих температур не поступається каменю. Прикраси з пластики, якщо вони виконані талановитим майстром, виглядають дуже гідно і ефектно. Полімерна глина відома багатою колірною палітрою. Але безсумнівним її плюсом є той факт, що вона ще й чудово «працює» в поєднанні з іншими декоративними матеріалами — піддається лакування, фарбування і т. д.

Основна цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це представниці прекрасної статі, які цінують все красиве, незвичайне і стежать за модними тенденціями. Знайти «свого» клієнта підприємцю допоможу тематичні виставки, ярмарки, спеціалізовані магазини і, звичайно ж, Інтернет.

Технологія виготовлення пластичної біжутерії проста: спочатку ліпиться виріб необхідної форми і розмірів, потім його сушать (обпалюють), після цього слід фінішна обробка і збірка. З інструментів вам знадобляться стеки, ножі, качалка, екструдер, каттери та інше обладнання, яке допоможе зробити виріб фактурним і оригінальним. Крім цього, потрібно закупити основну сировину (глину) і «розхідники» — фурнітуру, застібки, з’єднувальні кільця, основи, ланцюжки, шнури, кабошони і т. д.

Максимальний розмір стартового капіталу складе не більше 5000 рублів. При виготовленні 50-60 якісних виробів щомісяця всі витрати можна легко окупити вже у перший тиждень роботи, а після цього вийти на прибуток від 20 000 рублів на місяць. І це в тому випадку, якщо розглядати виготовлення прикрас з полімерної глини в якості хобі чи підробітку.

Share your thoughts