Виготовлення прозорих свічок

Декоративні свічки сьогодні дуже популярні. Їх часто використовують в якості інтер’єрних прикрас і дарують подарунок. Але асортимент таких виробів дуже великий і давно приївся. Інша справа — декоративні прозорі свічки. Виглядають вони незвичайно, навіть фантастично, особливо у запаленому стані. Організувавши невелике виробництво таких свічок, можна побудувати прибутковий бізнес.

Звичайно, зі звичайного воску прозорі свічки зробити неможливо. Але в Інтернеті можна знайти безліч порад, як досягти абсолютної подібності вироби з кришталево чистою водою. Для цього потрібно розчинити желатин у водному середовищі в співвідношенні 1 до 4, додати гліцерин і нагріти на вогні. У гарячу суміш додають трохи таніну. Спочатку розчин буде мутнуватим, але в процесі кипіння домішка зникає, і маса стає абсолютно примарною. Після цього залишається лише розлити рідку заготовку за формами з гнітом і трохи почекати застигання.

Прозорі свічки дають приємне світіння в процесі горіння, вони абсолютно не пахнуть, що важливо для людей з чутливим нюхом і алергією. Але якщо все ж потрібно зробити виріб ароматизованим, просто заздалегідь просочіть гніт.

Комерційний успіх проекту гарантований. При цьому мінімальний стартовий капітал. Просто потрібно зробити хорошу рекламу і постаратися бути першим хоча б у своєму регіоні. Тоді прибуток не змусить себе чекати.

Share your thoughts