Виготовлення протимоскітних сіток

Противомоскитка — товар сезонний, але попит на нього не падає вже кілька десятиліть поспіль. Багато сучасні споживачі вважають таку сітку одним з кращих засобів боротьби з надокучливими комахами у будинку. Щоб почати виробництво москиток, потрібно запастися лише бажанням і мінімальною сумою в 80 000 рублів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб ваш товар мав велику затребуваність, необхідно надати покупцям великий асортимент. Матеріали для виробництва використовуються одні і ті ж. Відрізняються сітки тільки конструкцією: рулонні, розсувні або рамкові.

Процес виготовлення вкрай простий і не вимагає особливих знань. Найчастіше сітки просто кріпляться до готового каркаса. Матеріалів на цю тему дуже багато в мережі Інтернет.

В процесі роботи не обійтися без спеціалізованого інструменту: дрилі, свердла, викруток, ножівки і т. д. Більша частина цього інвентарю вже є у кожному будинку.

Мало виготовляти противомоскитки, необхідно також налагодити доставку продукції до клієнтів. Тому варто обзавестися невеликим вантажним авто. Звичайною «газелі» буде достатньо.

Собівартість одного виробу становить 500 рублів, а роздрібна ціна — 1000 рублів. Плюс, можна брати додаткову плату за установку сітки. Тому окупність даного бізнесу досить висока.

Share your thoughts