Виготовлення посуду з дерева

Дерев’яні ложки, тарілки, чашки, миски поступово стають раритетними. Але тим вище зростає їх затребуваність, чим більше наші ринки заполоняє китайські низькопробні аналоги з дешевого пластику. Зайнявшись виготовленням дерев’яного посуду, можна побудувати надзвичайно прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Якщо поглянути на полиці сучасних магазинів товарів для будинку, то можна побачити всілякі матеріали — метал, кераміку, скло, але ось дерев’яних виробів вкрай мало. А між тим посуд з екологічно чистого природного матеріалу не тільки зручна в процесі експлуатації, але і здатна стати оригінальною прикрасою кухонного інтер’єру.

Вирішивши відкрити власне виробництво посуду з дерева, необхідно розуміти, що використання автоматизованої лінії значно знижує цінність готової продукції — ручна праця цінується набагато вище. Тому подумайте: можливо, варто відкрити невелику майстерню і пропонувати свої товари як ексклюзивні?

Дерево — матеріал вкрай доступний, знайти постачальника якісної сировини не складе труднощів, а далі — все у ваших руках. У будь-якому випадку, предмети побуту з нього будуть користуватися популярністю серед різних верств населення, а якщо вдасться зібрати під одним дахом декількох майстрів, то прибуток не змусить себе чекати. Головне — грамотно провести рекламну кампанію.

Реалізовувати дерев’яну продукцію можна через супермаркети і вузькоспеціалізовані торгові точки. Прекрасним способом реалізації є Інтернет-магазин. У великому туристичному місті доцільно відкрити власний павільйончик в місці з великою прохідністю. Практика показує, що дерев’яний посуд із задоволенням купують на сувеніри.

Share your thoughts