Виготовлення поролону

Поролон (або пінополіуретан) сьогодні використовується в багатьох виробничих сферах. Без нього не обходиться меблева промисловість, а також компанії, що виробляють спортінвентар, господарсько-побутові вироби та м’які іграшки. На виготовленні поролону можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку необхідно орендувати виробничий цех площею не менше 200 кв. м. Після цього закуповується професійне обладнання: піноутворювач, термостат, нарезочный верстат, блок для формування, насос та комплектуючі до нього.

Самий простий комплект обійдеться майбутньому бізнесмену в 300 000 рублів. Далі слід укласти договір на постачання сировини. Працювати слід тільки з перевіреними організаціями: від якості готового продукту буде залежати його затребуваність.

Основна цільова аудиторія компанії по виробництву поролону — фірми, що займаються виготовленням м’яких меблів. Потрібних клієнтів допоможе залучити реклама в ЗМІ, оголошення, Інтернет.

Окупність бізнесу по виробництву пінополіуретану не надто оперативна — щоб вийти на чистий прибуток, знадобиться близько 1,5 року. Але після цього часу буде можливість відчути гідне поповнення особистого бюджету.

Share your thoughts