Виготовлення полімерної глини

Полімерна глина сьогодні відома дуже багатьом. Її з успіхом застосовують в декоративно-прикладному мистецтві. Але далеко не всім відомо, що хорошу полімерну глину можна виготовити в домашніх умовах. Такий проект може принести істотний дохід підприємцю.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

До складу «полимерки» входять три основних компоненти: полівінілхлоридна основа, пластифікатори і барвник. Допускається застосування додаткових складових, таких, як слюда або фарфор. Але це стосується промислового виробництва. В домашніх умовах можна застосовувати набагато більш прості і доступні інгредієнти: крохмаль, клей ПВА, лимонний сік, вазелін. З інструментів знадобляться глибока вогнетривкий посуд, лопатка, ложка, а також поліетилен для формування і упаковки. Обов’язково наявність мікрохвильовій печі — вона істотно полегшить процес.

Докладну інструкцію з виготовлення полімерної глини на власній кухні можна знайти на просторах мережі Інтернет. Освоїти майстерність нескладно. Головне завдання — налагодити канали збуту. Пропонуйте свою продукцію в магазини товарів для творчості, поширюйте інформацію на рукодільних форумах, обов’язково створіть власну групу в соцмережі. Якщо продукція буде затребувана, можна подумати про розширення та відкриття невеликого цеху зі спеціалізованим обладнанням.

Share your thoughts