Виготовлення подушок для годуючих мам: бізнес-ідеї для жінок, домашній бізнес, мінімальні влоежния, для початківців

Індустрія створення комфорту для молодих мам набирає обертів. Нова бізнес-ідея, що з’явилася на ринках, — виробництво подушок для годування. Предмет допомагає матусі розташуватися максимально комфортно під час такого важливого процесу.

Подушка являє собою витягнуту форму, схожу на півмісяць. Вона фіксується навколо талії. Жінка кладе на неї дитину, розвантажуючи руки і плечі, а малюк спирається ліктем спиною. Так матусі не доводиться тягнутися до дитини, страждаючи від незручності і сковування рухів.

Цікаво, що подушка багатофункціональна. Під час вагітності вони підтримує живіт жінки, під час годування підтримує малюка, а після першого року життя дитини стає ареною для його ігор і допомагає навчитися сидіти.

Бізнес-ідея підійде для тих, хто вміє шити і кроїти. Стартові вкладення складуть близько 100 тисяч рублів: потрібно купити швейну машину, натуральні тканини та витратні матеріали.

Зовнішній шар виготовляється з непромокального немаркого матеріалу, який досить протерти ганчіркою. Подушку треба набити пінополістиролом, він добре приймає форму і не пружинить.

Скачайте в інтернеті викрійку подушки, нанесіть її на тканину і приступайте до крою. Вийде три деталі: дві «сторони» подушки, одна внутрішня вставка та зав’язки для наволочки. Зшийте більшу частину деталей, залишивши невелику дірку для наповнення. Наповніть, зашейте до кінця і надіньте наволочку.

Оформити подушку можна на власний розсуд, все залежить від вашої фантазії. Предмет присвячений самим маленьким, тому варто вибрати дитячі малюнки і яскраві кольори. Виготовивши перші зразки, створіть інтернет-магазин або паблік у соціальній мережі і почніть продажу. Коли ви розкрутите» обсяги, переходьте на оптові поставки.

Одна подушка варто 1 000 — 1 500 рублів, а її собівартість буде дорівнювати 500 грн. Продаючи по 50 подушок в місяць, ви заробите 50 000 і окупите бізнес за 2 місяці. При такому сприятливому розкладі, на окупність буде потрібно 4 місяці. Прибуток буде дорівнювати 25 000 рублів — теж непогано.

Корисні посилання

Реставрація подушок

Курси для молодих мам

Поділіться своєю думкою