Виготовлення подушок для годуючих мам: бізнес-ідеї для жінок, домашній бізнес, мінімальні влоежния, для початківців

Індустрія створення комфорту для молодих мам набирає обертів. Нова бізнес-ідея, що з’явилася на ринках, — виробництво подушок для годування. Предмет допомагає матусі розташуватися максимально комфортно під час такого важливого процесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Подушка являє собою витягнуту форму, схожу на півмісяць. Вона фіксується навколо талії. Жінка кладе на неї дитину, розвантажуючи руки і плечі, а малюк спирається ліктем спиною. Так матусі не доводиться тягнутися до дитини, страждаючи від незручності і сковування рухів.

Цікаво, що подушка багатофункціональна. Під час вагітності вони підтримує живіт жінки, під час годування підтримує малюка, а після першого року життя дитини стає ареною для його ігор і допомагає навчитися сидіти.

Бізнес-ідея підійде для тих, хто вміє шити і кроїти. Стартові вкладення складуть близько 100 тисяч рублів: потрібно купити швейну машину, натуральні тканини та витратні матеріали.

Зовнішній шар виготовляється з непромокального немаркого матеріалу, який досить протерти ганчіркою. Подушку треба набити пінополістиролом, він добре приймає форму і не пружинить.

Скачайте в інтернеті викрійку подушки, нанесіть її на тканину і приступайте до крою. Вийде три деталі: дві «сторони» подушки, одна внутрішня вставка та зав’язки для наволочки. Зшийте більшу частину деталей, залишивши невелику дірку для наповнення. Наповніть, зашейте до кінця і надіньте наволочку.

Оформити подушку можна на власний розсуд, все залежить від вашої фантазії. Предмет присвячений самим маленьким, тому варто вибрати дитячі малюнки і яскраві кольори. Виготовивши перші зразки, створіть інтернет-магазин або паблік у соціальній мережі і почніть продажу. Коли ви розкрутите» обсяги, переходьте на оптові поставки.

Одна подушка варто 1 000 — 1 500 рублів, а її собівартість буде дорівнювати 500 грн. Продаючи по 50 подушок в місяць, ви заробите 50 000 і окупите бізнес за 2 місяці. При такому сприятливому розкладі, на окупність буде потрібно 4 місяці. Прибуток буде дорівнювати 25 000 рублів — теж непогано.

Корисні посилання

Реставрація подушок

Курси для молодих мам

Share your thoughts