Виготовлення подарункових сертифікатів

Одним з найпопулярніших маркетингових ходів для будь-якої компанії, що продає які-небудь товари чи послуги, є надання так званих подарункових сертифікатів. Пропонуючи виготовлення таких сертифікатів, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сертифікати бувають пластиковими, паперовими та електронними (останніми в Росії користуються дуже мало). Для домашнього бізнесу найзручніше виготовляти вироби з паперу, на манер листівок. Бажано мати власний, нехай і невеликий, офіс. Це виглядає солідно і підвищує довіру до вашої компанії. Офіс потрібен для організації зустрічей з потенційними клієнтами. На таких зустрічах обговорюються всі нюанси, в тому числі і варіанти дизайну майбутніх сертифікатів.

З обладнання знадобиться потужний ПК, хороший принтер і спеціальні програми для обробки графічних зображень. На меблювання офісу буде витрачено трохи — достатньо придбати зручні недорогі стільці і стіл. Загальна сума стартового капіталу становить близько 120 000 рублів.

Цільова аудиторія початківця бізнесмена досить широка. Зверніть особливу увагу на магазини парфумерії і косметики, салони краси, турфірми і ювелірні торгові точки. Рівень доходу і терміни окупності безпосередньо залежать від ефективності рекламної кампанії, тому не варто заощаджувати на маркетингу. Доцільно звернутися за організацією реклами до компетентним фахівцям.

Share your thoughts